MYRAW SLAVÍ 10 LET!!!

08.04.2024


Vážení a milí naši zákazníci, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za podporu, kterou nám, naší kavárně MyRaw Café a tím celému týmu vyjadřujete Vašimi návštěvami kavárny a objednávkami narozeninových a svatebních dortů 😊!

Tento rok je pro nás jubilejní, protože od nápadu a realizace kavárny MyRaw Café uplynulo a uplyne dlouhých 10 let 😊! Je pro nás pocta, že jsme jako jedni z mála vydrželi nápor všech nepříznivých vlivů, zavírání provozu, zdražování všech vstupů včetně energie, a to se žádnou podporu od státu a úřadů. Jak se říká:"co tě neporazí, to tě posílí", a tak to vnímáme i my 😉.

Cesta, kterou jsme se před deseti lety vydali, byla trnitá a neprošlapaná. Šli jsme směle s vědomím, že naše působení na poli gastronomie má smysl pro budoucnost společnosti, ale i planety. Dali jsme si za cíl ukázat všem, že to jde bez krutosti na zvířatech, bez alergenů a nebezpečných látek, které běžně prodávané potraviny obsahují. Dali jsme si za cíl připravovat pokrmy plné energie, vitamínů a nezpracovaných surovin, které pro naše tělo mají blahodárný účinek.

A jestli se nám podařilo cílů dosáhnout, musíte posoudit Vy, naši milí a věrní zákazníci 😊

A protože máme ten jubilejní rok, připravili jsme si pro Vás nabídku voucherů, které svojí hodnotou přesahují nominální hodnotu. Do 7.4. zakoupíte vouchery, které budou v hodnotě navýšeny o 20 % (naše Velikonoční nabídka) a do konce dubna, tedy 30.4.2024 můžete zakoupit vouchery, které budou ve finální hodnotě navýšeny o 10 %.

Je to náš dárek vám všem, kteří jste s námi vydrželi naší cestou jít celých 10 let, podporovali nás a stáli při nás v dobách příjemných, ale i těžších. A protože je nyní doba opět velmi složitá, Váš nákup voucheru nám pomůže překonat dopady energetické krize z minulého roku a strmé navyšování cen vstupních potravin.

Věříme, že jen a jen díky Vám spolu můžeme prošlapávat dál tu naši nelehkou, ale jedině správnou cestu 😉

Děkujeme Vám, že s námi držíte zvolený směr! Aneb lehká a jednoduchá cesta nikam nevede; snad jen do pekel 😊.

Za celý tým Vám z celého srdce děkuje

Vaše Mirka MyRaw