Náš příběh

MY RAW CAFÉ

Jsme vitariánští a kávoví nadšenci, kteří se rozhodli na jaře roku 2014 otevřít kavárnu v raw veganském stylu, která ještě v Praze a vlastně ani v České republice nebyla. 


Na začátku idey stála Mirka Malaníková s dcerou Petrou, Tomáš Bezděk a barista Jakub Hanuška. A protože nebylo na co čekat a všichni se na novou kavárnu těšili, kavárna MyRaw Café poprvé otevřela své dveře vitariánům a příznivcům raw food v Gourmet Pasáži Dlouhá 9.9.2014.
Kavárna je stoupencem raw vegan food, tedy zdravého životního stylu, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji "živou" hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí. Pořádáme

KURZY ŽIVÉ STRAVY

Rádi Vám ukážeme kouzla a výhody syrové stravy. Sledujte nás na sociálních sítích, aby Vám neutekl termín nových kurzů nebo nám napište na info@myraw.cz a my Vás budeme o termínech kurzů informovat.

PŘIHLAŠTE SE NA AKTUÁLNÍ VÁNOČNÍ KURZ 17. 12. 2023Nabízíme

CATERING

Plánujete oslavu, firemní sešlost anebo konferenci? Dokážeme připravit catering na míru a věřte, že díky raw food delikatesám vytvoříme nezapomenutelný chuťový zážitek.

Vyrobíme

SVATEBNÍ DORT

Rádi vytvoříme Váš vysněný svatební dort s příchutí dle výběru, např. levandulový, borůvkový, čokoládový nebo tirawmisu.

Cena je uvedená za 1kg váhy dortu a dále se bude odvíjet od individuálních požadavků.

Pro objednání se nás, prosím, obraťte: info@myraw.cz anebo +420 737 123 382

Jak to u nás vypadá?

Napsali o nás