Konec dobrý, všechno dobré

02.01.2023

Zní to jako pohádka Ale nakonec je to tak. Pokud se přenesete přes všechny nástrahy a přeskočíte všechny překážky, je všechno, jak má být. Jde jenom o to, neztratit sportovního ducha a nepodlehnout před zdánlivě nepřekonatelnou hradbou.

Nevím, jak u vás, ale můj rok 2022 byl posetý překážkovými drahami. Jeden souboj za druhým. Tolik změn jsem snad v žádném předchozím roce nezaznamenala. Běh věcí se zrychluje a my s ním. 

Jak přemýšlím nad uběhlým rokem, tak mám nakonec z něho radost. Začali jsme opět s obavami, zda se na nás neodvratitelně nepodepíše nepřízeň mocných. Přes nástrahy jsme svoji pozici ustáli a zůstali otevření všem našim zákazníkům i přes různé výstrahy a sankce. A i v této nejisté době jsme se rozhodli pro změnu působiště. To je obtížná operaci i při stabilním stavu okolností. V průběhu toho všeho jsme poskytli práci a podporu hned několika ukrajinským kolegyním, které utekli ze svého domova před válkou.

A jak to všechno dopadlo? V průběhu září jsme stěhovali nejen kavárnu, ale i provozovnu na jedno místo, v blízkosti Národního divadla a Žofína, do ulice Na Struze 5. Změnili jsme naše logo, zmodernizovali webové stránky, a hlavně náš e-shop, kde po dlouhých peripetiích je možné zaplatit i kartou.

Není sice ještě vyřešeno vše, ale podstatné je, že fungujeme! Zákazníci nás objevují a k naší radosti si nové místo pochvalují. Doufáme, že díky blízkosti promenády kolem Vltavy nás najdou i noví, kteří si u nás zdravě zamlsají a načerpají energii pro své toulky Prahou.

Jak se říká, konec dobrý, všechno dobré My to vnímáme jako restart a nový začátek. A budeme potřebovat Vás, naše zákazníky, abychom v této nejisté době byli pro Vás stále tím jistým útočištěm. Proto se již nyní těšíme na Vaši návštěvu!

Do nového roku Vám ze srdce přeji za celý MyRaw team hodně zdraví, lásky a štěstí!

Na shledanou v novém MyRaw Café! 

Vaše Mirka MyRaw