Každá trampota má svou mez...

28.03.2023

Tento refrén písničky mi zní v uších celé dny. Ano, všechno jednou skončí, stejně tak, jako začalo. Zejména se to týká problémů, které se na nás nalepí jako smůla, a ne, a ne se jich zbavit. Jenže vše má svůj čas a svoji "mez".


Jednoho krásného rána se probudíte a nadechnete se čerstvého vzduchu. A je vám hned jasné, že to, co vás tížilo poslední dny, týdny nebo měsíce je náhle ten tam. A ať se tím trápíte nebo ne, jestli tomu věnujete hodně energie nebo málo, je to nakonec úplně jedno. A tak skončilo takové to temné období, kdy jsme byli pod tlakem předchozích vlastníků prostoru v Dlouhé ulici. Konečně je tu ta očekávaná tečka a doufáme, že absolutní. Teď je před námi nová budoucnost. Kavárna prosvětlená sluncem a novou energií. Kdo k nám přišel, pocítil. Tíživé dusno je nenávratně v propadlišti dějin. 

Mám velkou radost z každého našeho stálého zákazníka a také jsem vděčná za každého nového. Nechci předbíhat, ale probouzející se jaro k nám přivábilo procházející se lidičky z promenády kolem Vltavy. Kavárna začala žít a my se jen tetelíme radostí. Podařilo se nám to! Jsem o tom z celého srdce přesvědčena, že to bude místo, které společně naplníme radostnou energií, kterou prostřednictvím kavárny budeme rádi šířit dál.

A máme plno nových plánů, které chceme postupně realizovat. Pořádáme opět kurzy NEvaření, v našem novém salónku, takže nerušíme chod kavárny a můžeme kurzy konat i v sobotu dopoledne. Nyní připravujeme kurz JARNÍ DETOX, který se bude konat 1.4. od 10:00 hod. Dalším projektem je spojení našeho zdrawého jídla s jógou. Jakmile bude teplé počasí, pozveme vás na den plný jógy, meditace a raw občerstvení. 

Ani naše výroba nezaostává a v nejbližších dnech rozšíříme portfolio našich výrobků i na Rohlík.cz. Nově budete moci objednat kromě Tirawmisu, karobového Tirawmisu a Milky Way také naše skvělé Rawffaello, MyRawník, tvarawhový koláč s lesním ovocem, Better Mood Pie, čokoládový dort. 

K našemu stálému menu připravujeme další raw pokrm na týdenní bázi. A v neposlední řadě jsme připravili dětský koutek s přebalovacím pultem, kde si maminky budou moci v klidu pochutnat na našich dobrawtách. 

Začíná jaro a my se těšíme na vše, co je před námi. Hodně práce, ale také hodně příjemných chvil s vámi, našimi zákazníky. Věříme, že naše práce dává smysl a naději do budoucna. Pokud se lidé začnou starat o své zdraví také tím, že budou zdravě jíst, pak bude i celá naše společnost zdravá.Zakončím citátem Arthura Charlese Clarka: "Jestliže najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede".

A tak to cítím i já.

Krásné jarní dny vám přeje

Mirka MyRaw