MyRaw Café

Chcete tašku za korunu?

NE! odpovídám vždy poměrně nahlas a důrazně. Je řeč o nákupech všeho druhu, kde docela pokrokově přestali poskytovat igelitové tašky zdarma. Ano, je to úžasný krok vpřed, oproti předchozím létům, kdy se nám tašky a pytlíky z plastu vršily v domácnostech, létaly po ulicích a zachytávaly se v korunách stromů, které pak působily jako dost nepovedené vánoční stromy.


Jak na něj, aneb co s ním…..?

Nebojte se, nebudu psát parafrázi na Nerudovu povídku „Kam s ním?“ Podobná řečnická otázka se mi nicméně velmi hodí k tématu. Znáte to, už nějaký ten pátek se snažíte o zdravý životní styl, nejdříve přestanete jíst maso, pak ryby a nakonec vypustíte vajíčka a mléko. Žijete konečně podle vašich představ a máte pocit, že jste právě zachránila nejen planetu Zemi, ale celou Sluneční soustavu.


Vezmeme to za muže?

Titulek možná vyzývá k představě, že jsem feministkou první třídy vyzbrojena až po zuby a odhodlána svrhnout tolik diskutovanou převahu mužů. Ne, to není to správné pochopení úvodní řečnické otázky….


Chvála nedokonalosti

Tak si říkám, a to už hezkých pár let, že je něco špatně. Na sociálních sítích se to hemží dokonalými těly, vyladěnými jídelníčky a předokonalými způsoby života. Každý, kdo se v současnosti pohybuje na poli facebooku, instagramu nebo twitteru je nasycen informacemi, jak dosáhnout vypracovaného těla, zhubnout, zkrásnět, nezestárnout a líbit se naprosto všem


Prázdniny a dovolené – ideální čas na změnu

Prázdniny a dovolené jsou v plném proudu. Je to krásný čas hřejivého sluníčka, výletů na kole nebo na čemkoliv a kamkoliv. Někteří preferují dálky s průzračným mořem, jiní zase domácí pohodu chalup uprostřed lesů a hájů. Těšíme se na každý den, ať už jdeme s košíkem na houby nebo dobýt na jachtě Atlantik.


Právo na zdravou (anebo zdrawou?) stravu

Milí přátelé, vítejte na našem blogu. Dlouho jsem o psaní uvažovala, ale vzhledem k náplni mého života, nenašla jsem nikdy dost času, odvahy nebo čehokoliv k prvnímu kroku…

point

Adresa
Gourmet Pasáž
Dlouhá 39
Praha 1


TEL +420 603 889 016   EMAIL info@myraw.cz
mapa
Otevírací doba
Po - Pá          9.00 - 21.00
So                9.00 - 21.00
Ne                9.00 - 18.00